leagues
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Финал!

5 posters

Go down

Финал! Empty Финал!

Post  Admin Tue Mar 23, 2010 9:46 pm

Големия финал вече е факт!

GDL vs Exlective:

1.Най-добър пресижън в град по избор
2.Най-добър гринд с NRG500 в град по избор
3.Най-добър ландинг на сграда с кола в град по избор

Стънтовете ви трябва да са в различни градове!

Имате време до 6-ти Април 22:00 часа! Успех и нека най-добрия победи!
Admin
Admin
Admin

Posts : 89
Points : 5395
Join date : 2010-01-08

https://bgleague.forumotion.net

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  GDL Tue Mar 23, 2010 9:47 pm

GJ Z лигата стигна до финал!
GDL
GDL
Начинаещ
Начинаещ

Posts : 44
Points : 5292
Join date : 2010-01-08

Back to top Go down

Финал! Empty lul

Post  exlective Sat Mar 27, 2010 11:56 am

Ама ако бия Гошко знаеш ли колко лошо ще се напия Question
exlective
exlective
Начинаещ
Начинаещ

Posts : 23
Points : 5262
Join date : 2010-01-20

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  Admin Sat Mar 27, 2010 10:00 pm

exlective wrote:Ама ако бия Гошко знаеш ли колко лошо ще се напия Question

Ако и се снимаш печелиш служебно Very Happy
Admin
Admin
Admin

Posts : 89
Points : 5395
Join date : 2010-01-08

https://bgleague.forumotion.net

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  Mike Sun Mar 28, 2010 9:38 pm

exlective wrote:Ама ако бия Гошко знаеш ли колко лошо ще се напия Question
Хаха мечтай си
Mike
Mike
Начинаещ
Начинаещ

Posts : 20
Points : 5266
Join date : 2010-01-08
Age : 28
Location : Варна

http://gta.telnet.bg/

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  exlective Thu Apr 01, 2010 10:02 am

@Любо на 16-ти съм на рожден ден може и да се снимам. Very Happy
@Сашко защо си толкова злобен към мен?
exlective
exlective
Начинаещ
Начинаещ

Posts : 23
Points : 5262
Join date : 2010-01-20

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  The Big Жмръ Wed Apr 07, 2010 7:02 pm

Ще коментирам всеки стънт по отделно и на 2мата ( и забележете пиша на БГ Very Happy )

GDL - Най-добър стънт с кола в град по избор - Точно в тази чст на града съм виждал доста такива стънтове с инфернус (ditch 2 tree bump 2 roof) за това не беше толкова изненадващ този стънт
2: Най добър пресищън в град по избор - УОУУУУУУУ!!! Адски неочаквано , тоя стънт ме разби супер яко комбо Гошко! С 2та палеца нагоре от мене Very Happy
3: Най добър гринд с NRG в град по избор - двоен тротоар бъмп =D до сега не бях виждал такова. Макар че не изглеждаше толкова труден.
Като цяло ми хареса ентрито ти , 2рия стънт беше най-добър според мен (и сигурно най-труден)

Exlective - Най добър гринд с NRG в град по избор - хмм ако трябва да сравня на Гошко гринда с твоя бих избрал неговия. Твоя имаше повече air но беше доста кратък , ако беше паднал на долната ограда и я беше хванал на гринд щеше да го оуннеш Very Happy
2:Най-добър стънт с кола в град по избор - Ако го беше направил без танк щях да дам вота си за теб на този стънт (а и мисля че е възможно да ленднеш и по високата сграда)
3:Най добър пресищън в град по избор - Хареса ми но стънта на Гошко оунна този...

Поздравления и на 2мата че стигнахте до финалите. И на всички че участваха в лигата (даже тези които се отказаха или отпаднаха) Аз давам моя глас за Гошко за да надъхам Криско да стане по-добър и да се цели на по-високо Smile
The Big Жмръ
The Big Жмръ
Опознаващ
Опознаващ

Posts : 58
Points : 5301
Join date : 2010-01-08
Location : Бои4иновци

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  Admin Wed Apr 07, 2010 7:17 pm

1.Най-добър гринд с NRG в град по избор - И двата стънта не ми харесаха кой знае колко . Съгласен съм с колегата , че ако exLective беше направил двоен гринд щеше да оунва . Така или иначе вота ми е за exLective защото на GDL не ми хареса .

2.Най-добър пресижън в град по избор - Определено GDL . Това комбо разби малкото ми останала душица след четвъртфиналите (exLective vs Latter) . Пресижъна на exLective е твърде прост . Гласувам за GDL .

3.Най-добър стънт с кола - Еми какво да кажа , нищо кой знае какво особено в стънтовете . Гласувам за GDL защото стънта му е big air , а на exLective е възможно и на по-високо да се ландне (с други думи е леймнал спота) .
Admin
Admin
Admin

Posts : 89
Points : 5395
Join date : 2010-01-08

https://bgleague.forumotion.net

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  exlective Fri Apr 09, 2010 10:29 am

The Big Жмръ wrote:Ще коментирам всеки стънт по отделно и на 2мата ( и забележете пиша на БГ Very Happy )
Exlective - Най добър гринд с NRG в град по избор - хмм ако трябва да сравня на Гошко гринда с твоя бих избрал неговия. Твоя имаше повече air но беше доста кратък , ако беше паднал на долната ограда и я беше хванал на гринд щеше да го оуннеш Very Happy
2:Най-добър стънт с кола в град по избор - Ако го беше направил без танк щях да дам вота си за теб на този стънт (а и мисля че е възможно да ленднеш и по високата сграда)
3:Най добър пресищън в град по избор - Хареса ми но стънта на Гошко оунна този...

Поздравления и на 2мата че стигнахте до финалите. И на всички че участваха в лигата (даже тези които се отказаха или отпаднаха) Аз давам моя глас за Гошко за да надъхам Криско да стане по-добър и да се цели на по-високо Smile

То попринип танка не участваше във стънта, прото ме мързеше да го махна. Very Happy Ако ти снимам по-обстойно ще видиш, че няма никакво съприкосновение със танка. И браво на всички, особено на Гошко.. и на мен. Very Happy
exlective
exlective
Начинаещ
Начинаещ

Posts : 23
Points : 5262
Join date : 2010-01-20

Back to top Go down

Финал! Empty Re: Финал!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum